ADMAJ - kursy programowania dla dzieci i młodzieży
 ZAPISY
 Olsztyn, Marii Zientary-Malewskiej 16
< Wróć
PÓŁKOLONIE LETNIE 2021

Zapisz dziecko on-line nawet teraz!

Informacje

Serdecznie zapraszamy dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynki w wieku 7-11 lat na półkolonie letnie w placówce edukacyjnej ADMAJ.pl! Przygotowaliśmy bardzo ciekawy program i atrakcje, których nie ma nigdzie indziej! Szczegóły w poniższym opisie.

Zobacz zdjęcia z naszych poprzednich półkolonii: > klik <

Dysponujemy lokalem o wielkości 40m2 znajdującym się w bardzo dogodnej lokalizacji w Olsztynie, z wejściem od ulicy i darmowym parkingiem.

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego nasz lokal ma odbiór Państwowej Straży Pożarnej i spełnia wymagania ochrony przeciwpożarowej.

Dbamy o czystość i wygodę, dlatego w głównym pomieszczeniu położyliśmy miękką piankę i dywan, po którym chodzimy tylko w skarpetkach. Można na nim siadać, a nawet leżeć, dzięki czemu dzieci czują się swobodnie.

Lokal znajduje się w lekkim podziemiu, dzięki czemu w letnie upalne dni panuje w nim normalna temperatura, bez konieczności zastosowania klimatyzacji. To niewątpliwa zaleta zwłaszcza podczas letnich półkolonii, gdzie po wejściu z upalnego dworu czuć natychmiastową ulgę.

Półkolonie w naszej placówce wyróżniają się przede wszystkim niepowtarzalnością przygotowanych zajęć edukacyjnych dla dzieci. Podczas 5-cio dniowego turnusu wejdziemy w świat programowania i robotyki poznając go z różnej strony. Każdy dzień to co innego! Na naszej cyberliście znajduje się robotyka i programowanie z:

 • Dash & Dot (roboty, z którymi rozegramy robo-mecz!)
 • LEGO WeDo 2.0,
 • LEGO Mindstorms EV3 education,
 • RoboRobo,
 • ScottieGo!,
 • dronem DJI Tello

Dodatkowo stworzymy mini grę w Scratch 3, a także zamodelujemy elementy 3D, które zostaną wydrukowane na drukarce 3D!

Rozrywka u nas również stoi na najwyższym poziomie! Dostępne będą strefy rozrywki:

 • aktywnej, która wymaga ruchu od dziecka, np. twister, dart, czy stepmania (kontroler sterowany nogami w rytm muzyki)
 • na wielkim 100" ekranie: zagramy na PS4 w różne wartościowe gry, z reguły w trybie 2-osobowym lub do ekranu podłączymy smartfon i wspólnie zagramy np. w gry logiczne typu "Znajdź różnice". Na tak wielkim ekranie to dopiero frajda!
 • na laptopach lub tabletach, gdzie zainstalowane są gry edukacyjne uczące programowania; towarzyskie, np. szachy czy warcaby oraz inne gry logiczne czy zręcznościowe.

Tradycyjne zabawy również są wciągające, wspólnie zagramy więc w bierki, jengę, karty, gry planszowe, złożymy Puzzle 3D, złożymy różne konstrukcje z klocków LEGO, a także konstrukcje z zestawów Laboratorium Mechaniki.

Czas spędzać będziemy nie tylko w lokalu, ale również na świeżym powietrzu. Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, udamy się na pobliskie place zabaw (10min pieszo), na boisko Orlik (13min pieszo) lub na polanę (3min pieszo), gdzie można grupowo zagrać w frisbee (rzucany dysk) lub nawet polatać dronem.

Mając ku temu idealne warunki stworzymy też prywatne kino z ponad 100’’ obrazem i dobrym nagłośnieniem! W wybrane dni obejrzymy wartościową bajkę lub film. Podczas seansu nie trzeba będzie siedzieć na krześle - chętni będą leżeć na mięciutkim dywanie, a każde dziecko do dyspozycji będzie miało poduszkę.

O ustalonej porze zjemy drugie śniadanie: bułka, jogurt, owoc, herbatka. Zawsze dostępna będzie też przefiltrowana woda do picia.

Na obiady udawać się będziemy poza placówkę do podbliskiej restauracji familijnej "Stołówka Warmińska" (5min pieszo). Każdego dnia będzie tam dostępny dwudaniowy obiad z kompotem, a dzieci będą mogły wybrać spośród kilku różnych zestawów.

W ostatnim dniu wspólnie udamy się na pizzę!

Zapewniamy przyjazną kadrę posiadającą wymagane kwalifikacje, doświadczenie i dobry kontakt z dziećmi:

 • organizator i kierownik wypoczynku:
  mgr inż. Adrian Jarocki
 • wychowawcy wypoczynku: mgr Marta Jarocka

W tym roku zaplanowane są 4 turnusy półkolonii, w terminach widocznych na stronie zapisowej oraz na plakacie. Każdy turnus trwa od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 16:30.

Planowany ramowy program dnia:

7:30 – 8:30 przywożenie dzieci, czas wolny (gry, zabawy)
8:30 – 10:00 warsztaty z robotyki i programowania
10:00 – 10:20 II śniadanie
10:20 – 12:30 rozrywka aktywna + rozrywka na wielkim ekranie
12:30 – 13:15 obiad
13:15 – 14:30 zabawa na świeżym powietrzu
14:30 – 15:30 warsztaty z robotyki i programowania
15:30 – 16:30 odbieranie dzieci, czas wolny (gry, zabawy)

Mamy również przygotowany szczegółowy plan każdego dnia turnusu, który wysyłamy zainteresowanym po kontakcie.

Nasze półkolonie zgłoszone będą oficjalnie w Bazie Wypoczynku Ministerstwa Edukacji Narodowej, tylko wówczas półkolonie są legalne. Dzięki temu, w niektórych zakładach pracy mogą Państwo otrzymać zwrot kosztów za uczestnictwo dziecka w półkoloniach.

Zapewniamy bezpieczny wypoczynek, zgodny z wytycznymi GIS, MZ i MEN.

Cena: 630

Powyższa cena jest opłatą za cały turnus, 5 dni po 9 godzin opieki. W cenie wliczone są obiady i drugie śniadania.

Forma płatności: przelew (na życzenie wystawiamy fakturę)

Zapisz dziecko wygodnie on-line korzystając z formularza zapisowego:

Plakat informacyjny

(Kliknij plakat, aby powiększyć/zmniejszyć)