ADMAJ - kursy programowania dla dzieci i młodzieży
 ZAPISY
 Olsztyn, Marii Zientary-Malewskiej 16
< Wróć
PÓŁKOLONIE LETNIE 2019

Zapisz dziecko on-line nawet teraz!

Informacje

Szukają Państwo zajęcia dla dziecka podczas wakacji? Chcą Państwo, aby przeżyło nietuzinkową przygodę? Zapraszamy na półkolonie letnie w placówce edukacyjnej ADMAJ.pl! Przez 5 dni dostarczymy dzieciom masę atrakcji, a przy okazji nauczymy wielu wartościowych rzeczy!

Półkolonie w naszej placówce wyróżniają się przede wszystkim niepowtarzalnością przygotowanych zajęć dla dzieci. Podczas 5-cio dniowego turnusu wejdziemy w świat programowania i robotyki poznając go z różnej strony. Każdy dzień to co innego! Na naszej cyberliście znajduje się programowanie z Dash & Dot, LEGO WeDo 2.0, LEGO Mindstorms EV3 education, RoboRobo, modelowanie i druk 3D, a to jeszcze nie wszystko!

Nie samym kodowaniem człowiek żyje, dlatego przygotowaliśmy również strefę kreatywną. Stworzymy fabrykę kryształów lub wytworzymy swoje własne ‘slimy’!

Dostępna będzie strefa rozrywki aktywnej, m. in. twister, dart, stepmania, a także strefa rozrywki na wielkim ekranie - przyjazne dla dzieci rozgrywki na PS4.

Tradycyjne zabawy również są wciągające, wspólnie zagramy więc w bierki, jengę, karty i nietuzinkowe gry planszowe.

Aktywność fizyczna jest równie ważna. Będą więc spacery na pobliskie place zabaw, a także na boiska do kosza/piłki nożnej, gdzie będzie można się wyszaleć! Grupowo zagramy także w frisbee.

Mając ku temu idealne warunki stworzymy też prywatne kino z ponad 100’’ obrazem! Podczas seansu nie trzeba będzie jednak siedzieć w fotelu. Chętni będą leżeć na mięciutkim dywanie, a każde dziecko do dyspozycji będzie miało poduszkę.

Dodatkową atrakcją będzie wyjście zorganizowane w inne interesujące miejsce w Olsztynie. W zależności od turnusu, będzie to np. park trampolin, papugarnia, sala zabaw, park rozrywki, itp.

W międzyczasie zjemy drugie śniadanie, będą też przekąski, owoce, napoje, a także herbatka. Na obiady udawać się będziemy poza placówkę do podbliskich restauracji familijnych. Każdy dzielny półkolonista zapewniony będzie miał II daniowy posiłek.

Wszystkie wytworzone podczas bloków kreatywnych rzeczy dzieci zabiorą na pamiątkę do domu, a z półkolonii zrobiona zostanie fotorelacja udostępniona rodzicom.

Zapewniamy przyjazną kadrę posiadającą wymagane kwalifikacje:

  • kierownik wypoczynku: mgr inż. Adrian Jarocki – nauczyciel informatyki, przedsiębiorca, informatyk, programista z zamiłowania
  • wychowawca wypoczynku – mgr Marta Jędras – pedagog uwielbiający kontakt z dziećmi

Półkolonie odbywać się będą w każdym tygodniu wakacji: od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 16:30. Łącznie zaplanowanych jest 10 turnusów przez 10 tygodni. Dokładne terminy turnusów widnieją na plakacie informacyjnym na dole tej strony, wymienione są także w dziale "Zapisy".
(Każdy turnus odbędzie się pod warunkiem uczestnictwa min. 4 osób).

Planowany ramowy program dnia:

7:30 – 8:30 przywożenie dzieci, zajęcia świetlicowe
8:30 – 10:00 warsztaty z robotyki i programowania
10:00 – 10:20 II śniadanie
10:20 – 11:30 warsztaty kreatywne lub rozrywka aktywna
11:30 – 13:00 rozrywka na wielkim ekranie
13:00 – 14:30 obiad + spacer, zabawa na świeżym powietrzu po obiedzie
14:30 – 15:30 warsztaty z robotyki i programowania
15:30 – 16:30 odbieranie dzieci, czas wolny (gry, zabawy)

Mamy również przygotowany szczegółowy plan każdego dnia turnusu, który wysyłamy zainteresowanym po kontakcie.

Nasze półkolonie zgłoszone będą oficjalnie w Bazie Wypoczynku Ministerstwa Edukacji Narodowej, tylko wówczas półkolonie są legalne. Nasz lokal spełnia też wszystkie standardy bezpieczeństwa i posiada pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Cena: 550

Powyższa cena jest opłatą za cały turnus, 5 dni po 9 godzin opieki. W cenie wliczone są też obiady, drugie śniadanie, wyjście zorganizowane, ubezpieczenie NNW dziecka oraz 2 bilety jednorazowe na ewentualne przejazdy MPK.

Forma płatności: gotówka lub przelew (za płatność wystawiany jest paragon lub na życzenie faktura)

Zapisz dziecko w dowolny sposób: kontaktując się telefonicznie, mailowo czy przez Facebooka. Możesz to zrobić także on-line przechodząc do formularza zapisowego:

Plakat informacyjny

(Kliknij plakat, aby powiększyć/zmniejszyć)