ADMAJ - kursy programowania dla dzieci i młodzieży
 ZAPISY
 Olsztyn, Marii Zientary-Malewskiej 16

Polityka prywatności

  1. Administratorem danych osobowych jest firma „ADMAJ” Adrian Jarocki, ul. Mrongowiusza 12/12, 11-700 Mrągowo, NIP: 742-218-55-05.
  2. Dane osobowe to dane udostępniane przez Państwa telefonicznie, drogą mailową, na portalach społecznościowych, w formularzu kontaktowym w dziale 'Kontakt' oraz w formularzu zapisowym na zajęcia w dziale 'Zapisy'.
  3. Wszelkie zebrane dane osobowe przetwarzane są z powodu chęci kontaktu z nami lub uczestnictwa dziecka na wybranych zajęciach i kontaktu związanego z zajęciami. Dane mogą posłużyć także w związku z innymi usługami, które świadczymy i którymi są Państwo zainteresowani.
  4. Dane osobowe w założeniu nie będą przekazywane żadnemu innemu podmiotowi. Jeśli zaszłaby taka potrzeba, uprzednio poinformujemy Państwa o tym i zapytamy o zgodę.
  5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
  7. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa dziecka w zajęciach lub w przypadku chęci korzystania z innych naszych usług.
  8. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uczestnictwa w zajęciach lub korzystania z innych usług.